Vuonna 2007 syntyneet ratajuoksijat 26.10.2015 P.Örn
Tilastossa on mukana kaikki tulokset. Lajiteltu nopaimman ajan mukaan.
nro Koiran nimi suku Rata Aika Kip Lähdöt Voit. KVA Kesk. Disk.
Afgaani 280 M omistaja Tittelit
2081 KIRMAN TAHIRA N He 21,92 5 8 5 Venla Eriksson SVKM-08,TS-10;DV10;VM-14
2107 KIRMAN THARA N TA 24,68 1 2         Terhi Tabell SM-10
6 10 5
Basenji  280 m
2197 SONBAR'S TOM TERRIFIC FOR AJIBU U HY 24,12 4 4 1 3 Erja Billings
2096 FURAHAN TIIKA M'TOTO U HY 24,19 9 9 6 7 Kirsi Villberg
2145 DAKARAI AU CHOCOLAT U HE 24,79 3 3 1 Kerttu Haaslahti
2131 KHANI'S STAIRWAY TO HEAVEN U HE 25,57 3 3 1 Marjukka Anttila
2176 DAKARAI ALL FUDGEY N HE 25,92 2 2 Sirkka Rautalin
2202 DAKARAI ALMOND KISS N TU 26,22 2 3     1   Maria Sukanen
23 24 7 10 1 2
 
  Venäjänvinttikoirat   280 m
2116 AINO N TA 20,11 2 3 3 Kristiina Ahola TS-10
2198 AATU U HE 20,53 10 11 7 Erja Vehkasalo VMR4,-1515
2157 ANSELMI U TA 21,66 7 7 1 1 Erja Vehkasalo
2053 ANNA-SU WALTTER U HE 100,00 1 1 1 Anu Pessinen-Hirvelä
2194 ANNA-SU WLADIMIR U HE 100,00 3 3       3 Tanja Sydänmäki
23 25 11 1 4
Cirneco Dell´Etna  280 m
2223 COLISTO'S ARMANI U HE 22,38 9 9 4 4 2 Jorma Ylinen TS-12;-13
Faaraokoira   280 m
2183 ENIGMA SEEKING PERFECTION U HE 21,61 7 8 4 Meiju Puljujärvi DV-10;VM-13,-14
2225 NORTHGATE'S DIVINE HANISHAN N OU 22,70 1 1         Hanna Ukura
8 9 4
Englanninvinttikoira   280m
2167 ARTEFAKT MINT CONDITION U OU 18,68 3 3 1 1 Päivi Härkönen
2237 AZRAVI'S NIGHT STALLION U He 25,46 1 1 Anita Korhonen
Italianvinttikoira  280 m   YK
1975 APPLE GARDEN'S SCROOGE MCDUCK U HE 22,98 3 4 2 3 Salla Lindgren
1986 APPLE GARDEN'S MAGICA DE SPELL N TU 23,05 13 16 5 12 Linda Rosberg-Kulha
2132 NORTHGATE'S ENVY ME N OU 23,77 16 20 7 15 Pia Haarala
2360 SOLTAR'S GOLD N TA 90,00 1 1         Marianne Mäntysaari
33 41 14 30
Saluki  280 m
2071 AGENT AMOK EL HOR LAAMAN U Hy 19,35 17 18 11 Päivi Kulmala TS-10; VM-14
2070 ACTION Ö EL HOR LAAMAN N HY 19,74 16 17 2 1 Päivi Kulmala SVKLM-09;DV-10
2133 TAZILLAH IRAN TARANEH N TA 20,17 2 2 1 Satu Hyvärinen
2180 EIRECOGTEIL'S QAWAI CREUSA N HE 20,67 1 1 Jenni Sahrlund
2453 KIRMAN BAHIYA N TU 21,63 1 1 Mari Heino
2158 BISCOTTI RAZALI NURA SALMANAZAR N TU 21,71 2 3 Kirsi Liius
2080 ZARABIS NIDAL U HE 100,00 1 1       1 Ritva Latva-Rasku
40 43 14
  Slughi   280 m
2056 SABIH SHI' RAYAN U HE 20,77 4 6 Ulla Mäkinen
Whippet   280 m
2058 PALETIN RAINBOW N HE 18,51 34 35 10 23 Emmi Syrjänen
2036 PALETIN ROCKIN BELL N HE 18,64 17 18 4 15 Anne Oljemark
1980 FINLADY V. DIA-ROBINNE N HE 18,65 13 13 4 10 Janne Tuominen DV10
2035 PALETIN RAPIDFIRE U HE 18,67 37 37 8 20 Merja Lautala
2062 SÖKÖVINTIN CD-ESPRESSO N HE 18,75 8 8 1 3 Kati Roine
2013 SÖKÖVINTIN CD-EWANDA N TU 18,80 2 2 1 1 Marjaana Siltanen
2088 MACARENAN PINACOLADA N HE 18,87 6 6 1 1 Heli Koskinen
2020 SÖKÖVINTIN CD-ELVIRA N TA 18,88 3 4 2 3 Jari Forsstén
2098 PIKKUNEIDIN BORN TO FLY U TA 18,88 8 9 4 8 Anne Koikkalainen
2029 LEKURIN ETTAN N TA 18,99 14 15 6 12 Helena Törmänen
2054 OF STREAMLINE FOXY LADY N HY 19,01 20 21 2 13 Marjo Stöckell
2086 PALETIN ROSEBUD N Ou 19,04 3 3 1 1 Hanna Valmunen
2057 OF STREAMLINE FAIRY PRINCESS N TU 19,31 4 4 1 Marjo Stöckell
2079 TARUMETSÄN PELLE PELOTON U HY 19,36 9 9 1 3 Anna-Elisa Liinamo
2034 SÖKÖVINTIN CD-ENNE N HY 19,39 5 5 1 Salla Kemppinen
2109 PIKKUNEIDIN BORN TO BE WILD N TA 19,45 5 5 Kitte Lampola
2143 SILENTKAZE DAYS OF PHOENIX U Ta 19,47 18 18 2 Karoliina Heikkinen
2108 BESTIES LAKUPEKKA U HY 19,87 1 3 Hanna Niemi
2189 BISWHIP'S DUMAS U TA 19,95 12 12 1 2 Eija Lähdesmäki
2139 PERFECT STRANGER GABRIEL'S BRIDE N HY 20,03 4 4 1 Konsta Salminen
2078 TARUMETSÄN PÄHKINÄNSÄRKIJÄ N TU 20,25 3 3 Taru Uuttu
2193 TIGER'S CHAOS ALLTIMEPLAUDITE N HE 20,51 17 17 Pirjo Jutila
2207 TIGER'S CHAOS ALL EARS N HE 20,81 8 8 2       Anne Naukkarinen
  251 259 49 115 4
Whippet ylikorkeat  280 m
2047 JEWGENISTAJAN PIRTTI-HIRMU N HE 18,16 32 33 12 33 Anne Saastamoinen
1972 HOMELY LUCK'S LAMBORGHINI U HE 18,18 45 47 17 44 Marko Pitkäkaski JK-09
2103 JEWGENISTAJAN POPPA-KONSTI N HE 18,20 10 11 4 11 Laura Fomin DV10
2063 MACARENAN PIKAJUNA U HE 18,29 7 10 2 10 Tea Toivanen DV10
2027 LEKURIN EMERITUS N HY 18,33 8 9 1 8 Tiia Lilja
2038 LEKURIN ERASMUS U HE 18,38 8 8 3 8 Marianna af Hällström
2092 JEWGENISTAJAN PUSKA-JUSSI U HE 18,38 32 33 13 32 Riikka Linnala VMR-14
2039 LEKURIN ENDURO U HE 18,40 10 10 3 10 Marjatta Saari-Hentilä
2028 LEKURIN EKSPERTTI U HY 18,44 19 20 3 18 Sami Kytömäki
2048 JEWGENISTAJAN PIKKU-KAKKONEN N HY 18,44 15 16 3 14 2 Tiina Pitkänen
2049 MACARENAN PANTHERA N HE 18,45 12 15 1 11 Sari Salminen KJ10-11
2114 MACARENAN PICASSO U HE 18,51 15 16 4 11 Joel Gynther
2067 JEWGENISTAJAN PAS-SARI N OU 18,54 6 6 5 Soili Saarni
2121 LEKURIN EUKALYPTUS N HE 18,66 9 10 8 Eija Ahonen
2104 JEWGENISTAJAN PALA-PELI N HE 18,69 6 6 6 Laura Fomin
2082 MACARENAN PAJAZZO N HE 18,70 7 8 1 6 Henna Korhonen JK-09
2030 LEKURIN EXPRESS N HE 18,87 5 5 2 4 Laura Fomin
2151 OF STREAMLINE FLYING KNIGHT U HE 19,13 4 4 1 Maria Mukkala
2221 JEWGENISTAJAN PUUHA-PIRKKO N HE 19,22 2 2 1 Mikko Malinen
2099 WILES AURELIASFUNFAIR N HY 19,70 2 2 Meri Wilenius
2166 SATANGIN LAP LANDIA N HE 19,88 10 12 Susanna Jokinen
2350 BONNYWAPIT CHEYENNE N HE 21,07 1 1         Reetta Sorri
265 284 69 241 0 2
Basenji  350 m
2197 SONBAR'S TOM TERRIFIC FOR AJIBU U HE 30,37 7 10 2 Erja Billings
2145 DAKARAI AU CHOCOLAT U HE 31,03 1 1 1 Kerttu Haaslahti
2096 FURAHAN TIIKA M'TOTO U TA 31,31 1 1 1 Kirsi Villberg
2131 KHANI'S STAIRWAY TO HEAVEN U HE 31,90 3 4 Marjukka Anttila
2176 DAKARAI ALL FUDGEY N HY 34,77 1 2       1 Sirkka Rautalin
13 18 2 2 1
Venäjänvinttikoira   350m
2198 AATU U HE 26,02 2 2 2 Erja Vehkasalo VMR4,-1515
2194 ANNA-SU WLADIMIR U HY 80,00 1 1     1   Tanja Sydänmäki
3 3 2 1
Cirneco Dell´Etna  350 m
1985 IOSONO QUALITATIVO U HE 27,37 3 4 2 2 2 Rebekka Carena
2223 COLISTO'S ARMANI U TA 28,20 5 6 2 1 1   Jorma Ylinen TS-12;-13
8 10 4 3 1 2
Faaraokoira   350 m
2183 ENIGMA SEEKING PERFECTION U HE 27,88 2 2 2 Meiju Puljujärvi DV-10;VM-13,-14
2225 NORTHGATE'S DIVINE HANISHAN N OU 39,83 1 1 1       Hanna Ukura
3 3 3
Englanninvinttikoira   350 m
2167 ARTEFAKT MINT CONDITION U HY 24,02 1 1 Päivi Härkönen
Italianvinttikoira YK    350 m
1975 APPLE GARDEN'S SCROOGE MCDUCK U HY 28,26 4 4 3 4 Salla Lindgren
1986 APPLE GARDEN'S MAGICA DE SPELL N HY 28,77 4 6 6 Linda Rosberg-Kulha
2360 SOLTAR'S GOLD N HE 29,61 1 1 1 Marianne Mäntysaari
2132 NORTHGATE'S ENVY ME N HE 31,30 1 1         Pia Haarala
10 12 3 11 0 0
Saluki   350 m
2070 ACTION Ö EL HOR LAAMAN N HE 24,76 4 4 2 Päivi Kulmala SVKLM-09;DV-10
2071 AGENT AMOK EL HOR LAAMAN U HY 24,33 2 2 2     Päivi Kulmala TS-10; VM-14
6 6 4
Whippet   350 m
2020 SÖKÖVINTIN CD-ELVIRA N HE 23,02 10 11 3 7 2 Jari Forsstén
1980 FINLADY V. DIA-ROBINNE N HE 23,07 47 49 7 38 Janne Tuominen DV10
2062 SÖKÖVINTIN CD-ESPRESSO N HE 23,41 5 5 1 5 Kati Roine
2058 PALETIN RAINBOW N HE 23,47 23 23 3 17 Emmi Syrjänen
2035 PALETIN RAPIDFIRE U HE 23,58 31 33 9 25 Merja Lautala
2054 OF STREAMLINE FOXY LADY N HY 23,69 24 27 3 9 Marjo Stöckell
2098 PIKKUNEIDIN BORN TO FLY U HY 23,69 3 3 1 Anne Koikkalainen
2036 PALETIN ROCKIN BELL N HE 23,75 11 11 1 8 Anne Oljemark
2086 PALETIN ROSEBUD N HY 23,94 5 5 1 1 Hanna Valmunen
2034 SÖKÖVINTIN CD-ENNE N TA 23,98 2 3 2 Salla Kemppinen
2029 LEKURIN ETTAN N HE 24,11 4 5 3 Helena Törmänen
2079 TARUMETSÄN PELLE PELOTON U TA 24,19 13 13 1 1 Anna-Elisa Liinamo
2088 MACARENAN PINACOLADA N HE 24,31 4 4 Heli Koskinen
2109 PIKKUNEIDIN BORN TO BE WILD N TA 24,55 1 1 Kitte Lampola
2143 SILENTKAZE DAYS OF PHOENIX U TA 24,59 8 8 Karoliina Heikkinen
2139 PERFECT STRANGER GABRIEL'S BRIDE N HE 25,00 1 2 Konsta Salminen
2189 BISWHIP'S DUMAS U TA 25,12 6 6 1 Eija Lähdesmäki
2108 BESTIES LAKUPEKKA U TA 25,16 1 2 Hanna Niemi
2078 TARUMETSÄN PÄHKINÄNSÄRKIJÄ N HE 25,20 3 4 Taru Uuttu
2057 OF STREAMLINE FAIRY PRINCESS N HE 25,31 3 4 Marjo Stöckell
2193 TIGER'S CHAOS ALLTIMEPLAUDITE N HE 25,88 9 9 Pirjo Jutila
2207 TIGER'S CHAOS ALL EARS N OU 26,79 2 2 1       Anne Naukkarinen
216 230 31 117 2
Whippet ylikorkeat  350 m
2063 MACARENAN PIKAJUNA U HE 22,64 33 36 8 33 Tea Toivanen DV10
1972 HOMELY LUCK'S LAMBORGHINI U HE 22,72 61 63 23 57 Marko Pitkäkaski JK-09
2103 JEWGENISTAJAN POPPA-KONSTI N HE 22,73 17 17 11 17 Laura Fomin DV10
2038 LEKURIN ERASMUS U HE 22,74 21 23 6 23 Marianna af Hällström
2039 LEKURIN ENDURO U HE 22,78 14 16 4 15 Marjatta Saari-Hentilä
2047 JEWGENISTAJAN PIRTTI-HIRMU N HE 22,80 31 32 18 31 Anne Saastamoinen
2028 LEKURIN EKSPERTTI U HE 22,89 24 26 6 23 Sami Kytömäki
2049 MACARENAN PANTHERA N HE 22,92 20 21 3 21 Sari Salminen KJ10-11
2027 LEKURIN EMERITUS N HE 22,97 6 6 1 4 Tiia Lilja
2092 JEWGENISTAJAN PUSKA-JUSSI U HE 23,07 28 29 1 28 Riikka Linnala VMR-14
2082 MACARENAN PAJAZZO N HE 23,25 7 8 5 1 Henna Korhonen JK-09
2121 LEKURIN EUKALYPTUS N OU 23,31 17 17 4 16 Eija Ahonen
2104 JEWGENISTAJAN PALA-PELI N TA 23,49 12 12 1 11 Laura Fomin
2030 LEKURIN EXPRESS N HE 23,50 10 12 1 9 2 Laura Fomin
2067 JEWGENISTAJAN PAS-SARI N HE 23,60 8 9 1 9 Soili Saarni
2048 JEWGENISTAJAN PIKKU-KAKKONEN N TA 23,61 2 2 1 1 Tiina Pitkänen
2114 MACARENAN PICASSO U HE 23,79 5 5 2 4 Joel Gynther
2151 OF STREAMLINE FLYING KNIGHT U TA 23,83 8 9 1 5 Maria Mukkala
2166 SATANGIN LAP LANDIA N HE 25,52 1 1         Susanna Jokinen
325 344 92 312 0 3
Afgaani 480 M
2081 KIRMAN TAHIRA N HE 36,01 25 28 19 27 1 Venla Eriksson SVKM-08,TS-10;DV10;VM-14
2161 YHAZIN STORM OVER KILIMANJARO N HE 39,57 7 9 1 1 Anu Järvinen
2107 KIRMAN THARA N HY 39,76 6 7 3 2 1 1 Terhi Tabell SM-10
2118 KHAOS DEVENISH N HY 40,30 9 10 1 1 Pilvi Räsänen
2126 AGHA DJARI'S WHO'S THAT GIRL N HE 41,41 1 1 Carita Toikka
2085 KIRMAN TAISHA N HE 41,68 7 8 3 1 Kirsi Nousiainen
2243 SCENTED ALLMYLIFE U HE 42,66 2 2 Maud Fast
2115 JANGEL'S JUST IGNORE THEM U TA 43,28 3 4         Marianne Keto
60 69 27 30 2 3
Venäjänvinttikoirat   480 m
2116 AINO N TA 34,49 9 9 8 8 Kristiina Ahola TS-10
2198 AATU U HE 36,29 15 19 4 1 Erja Vehkasalo VMR4,-1515
2157 ANSELMI U HE 39,39 7 8 2 2 Erja Vehkasalo
2194 ANNA-SU WLADIMIR U HE 41,22 2 2 1 Tanja Sydänmäki
2053 ANNA-SU WALTTER U HY 44,70 1 1 Anu Pessinen-Hirvelä
1963 KRIKOROVA DMITRJEVKA N HY 80,00 2 2     1 1 Sari Airaksinen
36 41 12 8 5 3
Faaraokoira   480 m
2183 ENIGMA SEEKING PERFECTION U HE 34,16 20 27 4 1 Meiju Puljujärvi DV-10;VM-13,-14
2225 NORTHGATE'S DIVINE HANISHAN N OU 39,13 1 2 Hanna Ukura
2033 SIPHRA'S CALL OF KTULU U HY 39,93 2 2       1 Maria Blomster
23 31 4 1 1
Grey   480 m
2089 AZRAVI'S NIGHT AND DAY N HE 33,26 4 4 1 1 Maarit Törn
portugalinpodengo keskikokoinen 480m
2032 CARAMELO U HE 40,34 3 3 3 Mimori Fellman-Närhi
2001 VEHKAKALLION DANIELA N TA 47,03 1 1 1       Päivi Durchman
4 4 4
Saluki   480 m
2071 AGENT AMOK EL HOR LAAMAN U HE 32,86 17 24 9 7 4 Päivi Kulmala TS-10; VM-14
2070 ACTION Ö EL HOR LAAMAN N HY 33,09 21 31 12 15 1 Päivi Kulmala SVKLM-09;DV-10
2190 QASHANI SIRHAN ARABI U OU 34,72 2 2 1 Mia Salmi
2329 DYYNIEN IDIZ IMRAN U TA 34,73 2 2 2 Marja Berghäll
2133 TAZILLAH IRAN TARANEH N HE 34,77 8 10 1 Satu Hyvärinen
2180 EIRECOGTEIL'S QAWAI CREUSA N HE 35,31 3 3 1 1 Jenni Sahrlund
2216 ASARAFI QUDSIYA ONYX N HE 35,47 2 2 Laura Kullas
2130 ZARABIS NAJAT N HY 35,60 1 1 Niina Käyhkö
2453 KIRMAN BAHIYA N TU 36,61 2 2 Mari Heino
2158 BISCOTTI RAZALI NURA SALMANAZAR N HE 37,37 2 3         Kirsi Liius
60 80 23 22 6 3
Skotlanninhirvikoira   480 m
2142 Manticorns Jasmine N HE 36,71 4 4 3 1 Eija Kaipainen
Sloughi    480 m
2056 SABIH SHI' RAYAN U HE 35,37 18 21 Ulla Mäkinen
 
Whippet   480 m
2020 SÖKÖVINTIN CD-ELVIRA N HE 32,16 2 2 1 1 1 Jari Forsstén
2035 PALETIN RAPIDFIRE U HE 32,49 4 6 1 5 Merja Lautala
2036 PALETIN ROCKIN BELL N HE 32,55 1 2 2 Anne Oljemark
2054 OF STREAMLINE FOXY LADY N HE 32,67 9 12 1 9 Marjo Stöckell
2058 PALETIN RAINBOW N HE 32,71 1 2 2 Emmi Syrjänen
2062 SÖKÖVINTIN CD-ESPRESSO N HY 32,75 1 2 2 Kati Roine
2079 TARUMETSÄN PELLE PELOTON U HE 33,41 7 7 1 3 Anna-Elisa Liinamo
2013 SÖKÖVINTIN CD-EWANDA N HE 33,63 1 1 1 Marjaana Siltanen
1980 FINLADY V. DIA-ROBINNE N HY 33,91 1 1 Janne Tuominen DV10
2078 TARUMETSÄN PÄHKINÄNSÄRKIJÄ N TA 35,57 1 1 Taru Uuttu
2189 BISWHIP'S DUMAS U HE 35,64 1 1 Eija Lähdesmäki
2193 TIGER'S CHAOS ALLTIMEPLAUDITE N HE 36,86 2 2 Pirjo Jutila
2057 OF STREAMLINE FAIRY PRINCESS N TA 36,88 1 1         Marjo Stöckell
32 40 4 25 1
Whippet ylikorkeat  480 m
1972 HOMELY LUCK'S LAMBORGHINI U HE 31,53 5 9 2 9 Marko Pitkäkaski JK-09
2047 JEWGENISTAJAN PIRTTI-HIRMU N HE 31,53 4 6 2 5 Anne Saastamoinen
2038 LEKURIN ERASMUS U HE 31,62 4 6 3 6 Marianna af Hällström
2039 LEKURIN ENDURO U HE 31,63 3 3 1 2 1 Marjatta Saari-Hentilä
2082 MACARENAN PAJAZZO N HY 31,96 3 4 2 3 Henna Korhonen JK-09
2028 LEKURIN EKSPERTTI U HE 32,03 5 7 7 Sami Kytömäki
2049 MACARENAN PANTHERA N HY 32,20 4 8 4 8 Sari Salminen KJ10-11
2103 JEWGENISTAJAN POPPA-KONSTI N HY 32,23 2 4 1 4 Laura Fomin DV10
2121 LEKURIN EUKALYPTUS N HY 32,58 3 4 4 Eija Ahonen
2092 JEWGENISTAJAN PUSKA-JUSSI U HY 32,60 1 2 2 Riikka Linnala VMR-14
2027 LEKURIN EMERITUS N HY 32,75 1 2 2 Tiia Lilja
2104 JEWGENISTAJAN PALA-PELI N HY 33,00 1 2 2 Laura Fomin
2114 MACARENAN PICASSO U OU 33,73 1 2 1 Joel Gynther
2313 OF STREAMLINE FAMOUS BARON U HE 33,97 2 2 1       Jari Stöckell
39 61 16 55 1